سه شنبه ١٣٩٥/١١/٥    EN

بسمه تعالی

اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مورخ 26/3/91

دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کرمان و بم

 

با حمد و سپاس فراوان به درگاه خداوند متعال و سلام به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و آرزوی توفیق روزافزون و تقدیر و تشکر از صبر و حوصله شرکت کنندگان آزمون، بدینوسیله نتایج اولیه یک و نیم برابر ظرفیت آزمون استخدامی 26/3/1391 دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کرمان و بم اعلام میگردد. داوطلبانی که مشمول تحویل مدارک شده اند(اصلی و ذخیره). مکلفند برابر برنامه زمانبندی شده (به شرح جدول ذیل) با در دست داشتن مدارک استخدامی به صورت حضوری به مدیریت توسعه و سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان واقع در: شهرستان کرمان- بلوار جمهوری اسلامی- بالاتر چهارراه شفا- سازمان مرکزی- اداره کارگزینی مراجعه و مدارک را تحویل کارشناسان مربوطه نمایند. بدیهی است عدم حضور افراد در مهلت تعیین شده به منزله انصراف از استخدام تلقی می شود. ضمناً ارائه مدارک ناقص به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام محسوب شده و مسوولیت آن به عهده شخص داوطلب خواهد بود.

* داوطلبان گرامی از زمان اعلام نتایج حداکثر ظرف مدت 20 روز می توانند اعتراض خود را از طریق همین سایت وارد نمایند بدیهی است اعتراض به صورت حضوری و یا کتبی پذیرفته نمی گردد.

تذکر مهم: نتایج اعلام شده به صورت موقت بوده و برابر بند 10/8 تذکرات آگهی در صورت مغایرت اطلاعات اعلام شده در فرم ثبت نامی با مدارک و یا سهمیه ارائه شده، قبولی افراد اعلام شده در این لیست لغو و کان لم یکن تلقی می گردد.

*ضمناً داوطلبان گرامی جهت مشاهده کارنامه و فرم ثبت اعتراض خود از روز شنبه 27/8/91 با در دست داشتن کد رهگیری می توانند به همین سایت مراجعه نمایند.

زمان مراجعه 8 صبح الی 15 می باشد.

                                                                                               

 دریافت لیست پذیرفته شدگان                                          جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 26/3/91برای ثبت اعتراض خود به این قسمت مراجعه نمائید.


جهت مشاهده کارنامه آزمون اینجا را کلیک کنیددر صورتی که کد رهگیری خود را فراموش کرده اید از این قسمت آن را دریافت نمائید.

                                                                                                                                   موفق و سربلند باشید
«کمیته برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه»